Gyártásvezető

2023-02-13 13:00:37

Hirdetés adatai

  • Feladó: Götz Bettina
  • Feladva: 2023-02-13
  • Lejár: 2023-04-14

Leírás

A pozícióról

Megbízónk a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert, több mint 1600 munkatársat foglalkoztat magyarországi leányvállalataiban.

Legnagyobb gyáregységükbe, Füzesgyarmatra keresünk

munkatársat.

Feladatok: gyártástervezés és -szervezés, a dolgozók irányítása, tevékenységeiknek összehangolása, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése, kapacitástervezés a munkaerő alkalmazásával összefüggésben, személyügyi intézkedések végrehajtása, gyártó- és termelőeszközök felügyelete és biztosítása, a termelési tervben szereplő termékek megfelelő minőségben, határidőre történő gyártásának koordinálása, gyártási folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában való részvétel, részvétel az éves büdzsétervezésben.

Elvárások: középfokú műszaki végzettség, gyártó vállalatnál szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat, minimum 3 éves vezetői tapasztalat, MS Office felhasználói szintű ismeretek, vállalatirányítási rendszer ismeret, önálló munkavégzés.

Előnyök: angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk: szakmai kihívások nemzetközi környezetben, prémiumrendszer, céges mobiltelefon

Cím

Régió: Békés
Település: Füzesgyarmat

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Juttatások

  • Cafeteria
  • Egészségpénztár
  • Mobiltelefon
  • Szakmai tréningek
Götz Bettina
06301865914

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések